दाइ नभएको बेला देवर भाउजुको यस्तो भिडियो लिक भएपछी…अहिले बिज्ञान प्रविधीको बिकास नहुदा हात हातमा मोबाइल हुन्थेनन,एउटा पत्र पठाउन पनि महिनौ लाग्थ्यो,क्यामराको नाममा रिल राखेर फोटो खिच्ने चलन थियो तर

अहिले सबै सुविधा सम्पन्न हुदै गएको छ जसले मानवको बिकास द्रुत गतिमा अगाढी बढेको छ तर यो बढ्दो प्रविधीको बिकासले केही हधसम्म हानी नोक्सान पनि पुर्याएको छ.मोबाइलको बिकास संगसंगै मोबाइलबाट फोटो खिच्ने र भिडियो बनाउने कुरा त सामान्य भइसकेको छ

र जे कुरा पनि सजिलोसंगै मोबाइलमा कैद त गर्न मिल्यो तर कुनै यस्ता क्षणहरु पनि छन् जुन मोबाइलमा कैद हुदा धेरैको जीन्दगीमा असर पर्न सक्छ.यस्ता क्षण जुन अरुले थाहा नपाओस भन्ने चाहिन्छ |

तर पनि मोबाइलमा रिकर्ड गरेर कुनै न कुनै बेला फसिएका ब्याक्तीहरु पनि छन्.अझै सामाजिक संजालमा प्रयोगकर्ताको बढ्दो लहरले गर्दा यस्ता भिडियोहरु एकैछिनमा संसारभरी फैलिन्नन भनेर सोच्न

मिल्दैन. दाइ नभएको बेला देवर र भाउजु घरमा एक्लै भएको बेला भएका गोप्य क्षणहरु यसरी लिक हुन्छन भन्ने सोचेका पनि थिएनन् होला यी देवर भाउजुले.सायद पछी हेर्छु भनेर होला,देवरले यी गोप्य क्षणहरु सबै लुकाइएको मोवाइलमा रिकर्ड गरेका थिए,
तर आज यहि भिडियोले यो सम्बन्धमा दरार उत्पन्न गराएको छ.संसारभरी लाखौले हेरिसकेको यस भिडियोलाइ सायद यी महिलाको श्रीमानले पनि हेरे होलान,कस्तो स्तिथी सिर्जना भयो होला यस परिवारमा.भिडियोको एक झलकले पक्कै पनि श्रीमानको खुन तातो भएर रिसले आगो भएको हुनुपर्छ |